Перетворюючись заводи для розмноження, щоб збільшити виробництво насіння

У фермерських громадах Африки на південь від Сахари (SA) примхи рослинництва можуть бути використані для поліпшення врожайності на гектар сорго і коров'ячої квасолі, двох основних культур.

plant extract for sale

Це був кінець Hy-Gain, багатомільйонного міжнародного спільного дослідницького проекту під керівництвом Анни Колтуноу, професора Університету Квінсленда, і за підтримки Фонду Білла і Мелінди Гейтс.


Професор Анна Колтунова сказала: «Hy-Gain призначений для того, щоб дрібні фермери мешкали і сіяли високодобійне гібридне насіння сорго і коров'ячої квасолі».


Гібриди (inbred, потомство генетично різних батьків) були незвично сильними і врожайність на одиницю площі значно зросла.


Але ці властивості не зберігаються в жодному насінні, виробленому гібридними рослинами, оскільки вони утворюються шляхом утворення сексуального насіння. Він вимагає шляху мейозу і запліднення.


Професор Кортурно каже, що статеве розмноження природно розділяє генетичні риси в насінні, що утворюються в гібридних квітах.


"Ключ до збереження гібридного насіння поступається від одного покоління до наступного полягає в одному з найдивніших аспектів репродуктивної біології рослин: "апоміксія", природно відбувається асексуальне формування насіння шляху в рослинах", говорить вона.


"Якщо високоякісне гібридне насіння оснащене генетичним перемикачем, який дозволяє йому асексуально відтворювати рослину з новим насінням, тобто без мейозу і запліднення, отримане насіння вироблятиме рослину, яка ідентична клону гібридного батька.


– Це дозволить зберегти і пересадити гібридне насіння на фермах протягом поколінь, що дозволить фермерам щорічно нарощувати виробництво і економити на витратах на закупівлю гібридного насіння».


Hy-gain складається з шести дослідницьких організацій і багатонаціональної насіннєвої компанії. Раніше це був п'ятирічний проект під керівництвом професора Колтунова і частково фінансував Фонд Білла і Мелінди Гейтс.


Одним з найбільш очевидних аспектів, знайдених в попередніх дослідженнях, каже проф Кортурно, є те, що зміна, необхідна для переходу від сексуального до асексуального, відносно невелика.


"З Hy-Gain, ми розробляємо прототипи рослин, щоб перевірити, чи можемо ми націлити ці цінні гібридні риси, коли гібриди сіяли, цвітуть і виробляють більше сортів", - сказала вона.


"Мета полягає в тому, щоб забезпечити регіонально специфічні сорти сорго і коров'ячої квасолі, адаптовані до африканських потреб з більш високою врожайністю і стійкістю.


"Мета команди Hy-Gain - доставити вперед дуже корисну технологію, яку можна легко і дешево використовувати для розведення.


"Вітчизняним селекціонерам коров'ячої квасолі і сорго потрібно вміти з'єднуватися зі своїми фермерськими громадами і приймати рішення про сорти на своїй території".


У разі успіху, каже професор Колтунов, технологія Hy-Gain може стати потенційним "змінювачем ігор" для фермерів по всьому світу, в тому числі в австралійській програмі розведення сорго.


Професор Колтунов сказав: "Ця технологія може зробити рослинництво і насіннєве виробництво більш ефективним в той час, коли зернова промисловість займається проблемою підтримки врожайності на одиницю площі в умовах вирощування, які стають все гарячішими і сухішими".


© BAOJI Herbest біо тек Co., ТОВ