Екстракт насіння кінського каштана Есцин або Есцин

Екстракт насіння кінського каштана Есцин або Есцин
Чат зараз
Відомості про продукт

Насіння кінського каштана


Horsechestnut seed

Кінський каштан називають ботанічноAesculus hippocastanum. НасінняКінський каштан - це капсульні плоди, що знаходяться в колосоподібному перикарпі. Більшість плодів знаходяться у фруктовій мисці. Вони падають восени разом із плодом навколоплодника. Насіння кінського каштана токсичні для людини. Травники використовують листя і кору кінського каштана, а також стандартизований екстракт насіння як рослинні ліки від різних захворювань.


Екстракт насіння кінського каштанаЕсцин або есцин


Aescin


Кінський каштан (Aesculus hippocastanum)насіння багате спонінами, основною сполукою єЕсцин або есцинприродна суміш тритерпеноїдних сапонінів. β-есцин (в основному складається з есцину Ia), есцин Ib, α-есцин (складається в основному з ізоаесцину Ia) ізоаесцин Ібіс - основний активний компонент екстрактів насіння кінського хенуту.

Кінський каштан традиційно використовується у всьому світі для лікування багатьох різних станів, що включає такі захворювання, як артрит, а також для лікування ревматичних болів і кашлю. З трави також готують місцеві мазі, а сам чай часто наносять безпосередньо на шкіру для лікування деяких видів ранок і висипань, що вражають людину. Есцин, особливо чистий β-есцин, є безпечним та ефективним засобом для лікування короткочасне лікування хронічної венозної недостатності.

escin

Специфікація екстракту насіння кінського каштанаЕсцин 98%


Ботанічне джерело:Aesculus hippocastanum L
Частина, що використовується:Насіння
Розчинність:Добре розчиняється у воді
Зовнішній вигляд:Білий порошок
Есцин:98% (ВЕРХ)
Втрати при сушінні:NMT 5,0%
Загальний попіл:NMT 5,0%
Загальна кількість пластин:NMT 1000cfu / g
Дріжджі& Цвіль:NMT 100cfu / g
Упаковка:Упакований у паперові барабани та два поліетиленові пакети всередині. Пн: 1 кг

ВЕРХ Хроматограма есцину

Aescin or escin HPLCHot Tags: екстракт насіння кінського каштана есцин або есцин, Китай, виробники, постачальники, оптова торгівля
Розслідування

Вам також може сподобатися

© BAOJI Herbest біо тек Co., ТОВ