Baoji Herbest Bio-Tech Co, Ltd зобов'язується забезпечити високу якість рідкісних фітохімічних та похідних для R & D цілей, що спеціалізуються на наданні високої чистоти фармацевтичних інгредієнтів розділення і очищення технологічних рішень, і перетворився на високотехнологічну компанію, яка інтегрує дослідження , виробництво та послуги з високоефективної сепарації та очищення природного фармацевтичного інгредієнта та традиційної китайської медицини.

Herbest


Herbest створила ряд лабораторій для поділу та очищення природних продуктів, таких як сапоніни, флавоноїди та алкалоїди, спрямовані на структурні особливості основного активного інгредієнта традиційної китайської медицини та натуральних трав. Наші Off-the-shelf З'єднання Liberary Колекція більш ніж 3000 високих чистих натуральних продуктів, ізольовані від трав. Чистота Мінімум90%, середня понад 98%, що широко використовується в оцінці якості китайської фітотерапії, аналіз вмісту екстракту, дослідження біологічної активності, відбір нових лікарських сполук, харчових або харчових добавок тощо.


Büchi Sepacore MPLC system500LReflux Extraction Concentrator


Спеціалізація допомагає нам зробити процес R&D більш ефективним, а його продукти більш надійними, а також зробити можливим швидке відділення та очищення фармацевтичних інгредієнтів високого ступеня чистоти, починаючи з рівня mg до рівня kg. З першого дня його створення Herbest була присвячена тому, щоб зробити свою технологічну платформу розділенням і очищенням фармацевтичних інгредієнтів сильніше і ближче до досконалості, і зробити самим китаєм найбільший постачальник R & D активних інгредієнтів китайських трав і референтних речовин.


Agilent ISQ EC Mass SpectrometerDSC_0084

HERBEST Дослідницьке обладнання:

Спектрометри ЯМР Agilent 400 МГц

Масовий спектрометр EC Agilent ISQ

Мас-спектрометри мас-спектрометрів ThermoFISHER ISQ EC

Системи ВЕРХ 2535,2555 серії Waters, система Buchi Sepacore MPLC і система HPLC серії Agilent 1200. Промисловий динамічний осьовий стиск 200 колонок ЦАП

500LReflux Екстракційний концентратор

Води ACQUITY UPLC I-клас 2695,2996, Agilent GC7890B ……


Agilent 1200 series HPLC system


© BAOJI Herbest біо тек Co., ТОВ